niedziela, 30 września 2012

Współpraca

Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę, interesuje cię wpis na blogu, przeprowadzenie warsztatów kulinarnych, recenzja restauracji , lub hotelu, artykuł kulinarny, współpraca medialna  lub masz jakąś propozycję pisz, dzwoń do woli: 


office@abite.pl lub 606 19 72 72 


Co możesz zrobić ze mną na blogu? 

Testuje produkty różnych marek, robiąc dla nich przepisy lub opisując swoje subiektywne odczucia. Niektóre pomysły są bardziej tradycyjne, inne zaskakująco kreatywne. Pracowałam dla:


 
Odwiedzam hotele, szukam miejsc godnych polecenia, takich, które oderwą od szarej codzienności. Przekazuje recenzję z punktu widzenia konsumenta. Swoim czytelnikom poleciłam już:


http://abitepl.blogspot.com/2013/10/randka-na-kocierzu.html http://abitepl.blogspot.com/2012/11/w-rymskim-zamku-jest-ok-tamtaradej.html


http://abitepl.blogspot.com/2013/05/511-powodow-dla-ktorych-warto-odwiedzic.html


Piszę o restauracjach, które moim subiektywnym zdaniem nie można przegapić i koniecznie trzeba odwiedzić. Z zasady mój blog poleca miejsca tylko warte zobaczenia i skosztowania. Zaufało mi ponad 100 różnych restauracji, z których skorzystali moim czytelnicy. Obecnie na ryku są dwie książki kulinarne w sprzedaży zawierające moje przepisy. Z chęcią nawiązuje współpracę z mediami i wydawnictwami. Lubię pisać i dzielić się swoimi doświadczeniami z kulinarnych podróży, nie obce są mi występy w telewizji.

UGOTOWANI:

http://tvnplayer.pl/programy-online/ugotowani-odcinki,133/odcinek-10,S01E10,2206.html

MIĘDZY KUCHNIĄ A SALONEM:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz