poniedziałek, 21 października 2013

Macie pełne brzuchy? One też by chciały mieć! Karmimy Psiaki!


Akcja Karmimy Psiaki, to ogólnopolska inicjatywa, która ma na celu zebranie posiłków dla bezdomnych zwierząt oraz pomoc w znalezieniu dla nich nowych domów. 

Udział w akcji polega na „nakarmieniu” psiaka wchodząc na stronę: www.karmimypsiaki.pl Każde 3 osoby, które zalogują się na stronie to 1 posiłek przekazany do psiaków z tych schronisk. 

Podsumowanie dotychczasowych rezultatów akcji: www.karmimypsiaki.pl/info Już 17.11 w Krakowie odbędzie się pierwszy koncert nowej inicjatywy fundacji:


Hau’asujemy – to nowa inicjatywa ogólnopolskiej akcji Karmimy Psiaki. Nadrzędnym celem jest zebranie środków na budowę pierwszego w Polsce Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.


BILETY NA KONCERT

20 zł – tylko do 31 października (liczba biletów ograniczona)

30 zł – od 1 do 16 listopada
35 zł – w dniu koncertu, przed wejściem na koncert (tylko w przypadku kiedy bilety nie zostaną wyprzedane wcześniej)

Bilety wstępu na koncert dostępne w salonach sieci Empik oraz na eBilet.pl:  http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=12782,a także od dnia 23 października w Klubie Kwadrat oraz w Klubie Pod Jaszczurami.

Cały dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Akcji Karmimy Psiaki, w celu budowy pierwszego Ogólnopolskiego Centrum Adopcyjnego dla Psiaków.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz