środa, 12 lutego 2014

Chiński bufet w Park Hotel Łysoń.

Przy okazji wizyty w Park Hotel Łysoń, miałam okazję zasmakować w specjalnym, chińskim bufecie. Wydarzenie to odbywa się w każdy czwartek i proponuje nie tylko gościom hotelowym ale również tym z zewnątrz, nielimitowany posiłek za 34,90 zł. 

Kuchnia azjatycka jest zdecydowanie moją ulubioną i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem jak na jeden dzień ta hotelowa, amerykańska restauracja zmienia się w Pałac Smoka. Przede wszystkim jest niesamowity wybór dań. Od sushi, przez zupy, czipsy krabowe, pierożki, wołowinę na przystawkę, sajgonek oraz kilka dań głównych. Do tego dodatki z ryżu, makaronu i kilka sosów. Jest w czym wybierać. 

Dla mnie niewątpliwie najlepszym daniem była zupa ostro-słodka i kaczka w sosie pomarańczowym. Zajadałam się także czipsami krabowymi i imbirem - moimi przysmakami. Bardzo dobre były także pierożki i kurczak w sosie curry oraz wszelkiego rodzaju tempura. Fajne w tym bufecie jest to, że naprawdę możecie zjeść nielimitowane ilości tego, co Wam zasmakuje bo obsługa cały czas uzupełnia bufet aby każdy mógł zasmakować w kuchni chińskiej. Nie znalazłam  podobnej oferty tej kuchni w okolicy, dlatego tym bardziej zachęcam Was do udziału w tym wydarzeniu. A jak będzie już ciepło możecie wzbogacić swoją kulinarną podróż o Chiński Mur, stojący tuż obok w Parku Miniatur. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz