niedziela, 9 lutego 2014

Święto pizzy!

Nic dziwnego, że doczekała się swojego święta. Chyba nie znam osoby, która by jej nie lubiła. Owszem, niektórzy wolą ją na cienkim cieście, inni na grubym. Jednym wystarczy kilka składników, drudzy lubią kiedy jest ich dużo. Jednak tych wszystkich ludzi łączą trzy podstawowe ulubione składniki: mąka, woda, drożdże.

My lubimy pizze bardzo. Robimy ją przynajmniej raz w tygodniu odkąd w naszym domu pojawił się kamień do pizzy. To świetna zabawa, dlatego ostatnio podczas ferii wciągnęliśmy w nią dzieci, które przygotowały swoją pizzę same. Pizzę nie byle jaką, bo chyba jedną z dwóch z "sieciówek", którą naprawdę bardzo lubię. Domino's Pizza była jedną z moich ulubionych kiedy mieszkałam w Warszawie. Nie tylko ze względu na bliskość mojego domu i możliwość zamówienia jej on-line. Bardzo lubię jej ciasto, które jak ostatnio podejrzałam w jednej z pizzerii w Krakowie, ma charakterystyczny smak ze względu na... kukurydzę. Zmielona na mąkę zapobiega przyczepianiu się ciasta do blatu. W domu zrobiliśmy bardzo podobną, znalazła się na niej mozarella, pikantne salami, marynowany kaktus. 

A ponieważ nie lubię być gołosłowna, sami ją wypróbujcie. Dla pierwszych zalogowanych ośmiu osób, które prawidłowo odpowiedzą pod tym postem na pytanie*: ile lokali Domino's Pizza znajduje się w Krakowie i gdzie? Mam zaproszenia na dowolną pizze w Krakowie za 1 zł! Smacznego! 

* liczy się pierwsza, pełna i poprawna odpowiedź.
12 komentarzy:

 1. dwa; Lindego 1a, CH Dekada przy ul. Stojałowskiego 6

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeden lokal. Pierwszy w Krakowie. CH Dekada, ul.Stojałowskiego 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeden, przy Stojałowskiego 6 :))

  OdpowiedzUsuń
 5. dwa lokale :) Lindego 1 i na ul. Stojałowskiego 6

  OdpowiedzUsuń
 6. Dwa lokale, na Lindego 1 i Stojałowskiego 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dwa lokale - przy ul. Lindego 1 i Stojałowskiego 6. :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha, można znaleźć dwie wersje ;) na stronie mają zaznaczoną jedną lokalizację, ale już przy odbiorze osobistym zamówienia pojawia się adres Lindego 1 ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dwa lokale - przy ul. Lindego 1 i Stojałowskiego 6

  OdpowiedzUsuń
 10. Ok, najwyższy czas ogłosić zwycięzców. Tak, jak pisałam liczy się pierwsza i poprawna odpowiedź. Udzielili jej: Małgorzata Wajda, Music Trip, Zielony Dot i Mateusz J. W Krakowie są dwa lokale Domino's Pizza. Ponieważ zostały mi jeszcze cztery zaproszenia, rozdam je w konkursie na FB. Zapraszam!! Zwycięzców proszę o kontakt na prv.

  OdpowiedzUsuń