czwartek, 4 września 2014

PARTY LIKE A LORD!

Szykujcie się na epicki melanż roku razem z marką #Somersby! Pamiętacie jak jakiś czas temu zachęcałam Was do robienia sobie zdjęć #Friendsie? Wszystko po to abyście już 27 września mogli zabrać swoich przyjaciół na mega imprezę!

Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8, w Warszawie, 27 września o 20:30.


Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre (https://www.youtube.com/user/EllaEyreVEVO), brytyjska wokalistka i kompozytorka, która zyskała popularność nagranym wspólnie z RUDIMENTAL utworem „Waiting All Night”.  Ten hit błyskawicznie trafił na 1 miejsce UK Singles Chart.

Ella poznała już polską publiczność podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival i bardzo jej się w naszym kraju spodobało. Dlatego przyjedzie do nas ponownie:


Podczas imprezy Lord zadba nie tylko o Twój muzyczny apetyt – głód kulinarnych wrażeń zaspokoisz w 10 najlepszych foodtruckach w mieście. Specjalnie na tę okazję przygotuje także orzeźwiające drinki na bazie Somersby.

Będą też zacne niespodzianki – każdy, kto podzieli się imprezowym #Friendsie #Somersby, dostanie nagrodę od naszych hostess. 

Na imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Wystarczy wejść na stronę www.somersby.pl, gdzie znajdują się wszystkie informacje. Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane sa najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord!

Organizator zapewnia transport z centrum Warszawy. Dojazd na imprezę imprezowymi lordobusami z Pl. Defilad w godzinach 18-21, powrót z przystanku na parkingu Tesco przy ulicy Połczyńskiej 121/125 w godzinach 1-4. Szczegółowy rozkład dostępny na stronie www.somersby.pl. Oczywiście możliwy jest tez transport na własną rękę, na miejscu będzie przygotowany duży parking dla wszystkich gości.


To, co? Widzimy się 27.09 na imprezie? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz