wtorek, 15 listopada 2016

ShusiRolls Grab & Go czyli bierz sushi w łapę i w nogi!

Kuurcze ale fajne miejsce! Przypomniały mi się mini bary z sushi podczas mojego pobytu w Tokio. Rolki do ręki albo kanapki. Świeże i smaczne! Nie musicie jechać jednak do Tokio, wystarczy się wybrać na Miodową 34 a znajdziecie właśnie takie miejsce. ShusiRolls Grab & GoLokal jest niewielki, stworzony dokładnie po to aby wejść, zamówić i wyjść. Bardzo przyjemny, cieplutko, nowocześnie. Można też usiąść przy "wiszącym" barze jeżeli taką formę lubicie. W ofercie znajdziecie sushi świeże. Nie jest robione na miejscu więc ilość rolek z danego smaku jest ograniczona. W ofercie znajdziecie również wspomniane wcześniej kanapki oraz... burgery sushi! Fantastyczna sprawa! 

Jest pysznie, ryż naprawdę dobrze jest zrobiony a rolki są olbrzymie. Może nie znajdziecie jakiś wariacji na temat sushi ale dobrze to rozumiem, większość z Was lubi standard i przyznam się, że ja też. Jadłam: Grillowanego łososia (15 zł), ostrego tuńczyka (15 zł), surimi z avocado (15 zł), ostrego łososia (15 zł), tuńczyka z mango (15 zł), krewetkę w tempurze ( 13 zł) i burgera z serkiem Philadelphia z łososiem i avocado (15,50 zł). Zaskoczył mnie sos: wasabi zmieszany ze sprite - na słodko. Fajnie, że można napić się również zielonej herbaty (wziąć na wynos) lub napoju z Lychee. 
Fajnie jest złapać rolkę w łapkę i pójść dalej. Można też zamówić na dowóz ale dla mnie cały urok drzemie w tym, że wreszcie sushi przestało być ceremoniałem a może stać się codzienną, zdrową przekąską! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz